Як діагностується і лікується алкогольна полінейропатія?

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

Алкогольна полінейропатія дуже серйозне і важко виліковних захворювання, яке настає при щоденному прийомі в організм спиртовмісних препаратів. У хронічних алкоголіків таке захворювання спостерігається в основному у кожного. Людина не може поворухнути кінцівками, у нього створюється відчуття ватності в тілі, чи легкого поколювання, це є ознаками великий інтоксикації або по науковому парестезії. У спостерігаються пацієнтів проявляється хвороба на початковому етапі гострим поколюванням в ступнях і в пальцях на ногах, ноги починають німіти, в литкових м'язах відбувається різке напруження. Алкогольна полінейропатія на початковому етапі може позначитися під час різкої зміни положення тіла або непосильного навантаження фізичної на слабкий, просочений алкоголем організм. Алкогольна полінейропатія нижніх кінцівок відбувається в результаті повного або часткового виснаження м'язової маси і їх волокнистої структури, яка призводить в кінцевому підсумку до повного паралічу і повної нездатності пересуватися самостійно.

Така ж картина може спостерігатися і з верхніми кінцівками, але спостерігається це в рідкісних випадках. На початку хвороби симптоми нейропатії можуть даватися взнаки болем в литках ніг, іноді судома зводить пальці і з'являється слабкість в нижніх кінцівках. Людина може відчути, що його як би підкосили. Далі генезу проходить так: він перестає відчувати свої ноги, створюється відчуття, що вони зроблені з вати. Ноги перестають слухатися, людині здається, що він йде по м'якому підлозі.

Його кидає в піт. Все тіло покривається потом. На поверхні шкіри в районі стопи спостерігається посиніння. Мова стає млявою і нескладної.

Прояв сухості шкіри і її надмірного лущення нижніх кінцівок, призводить до свербіння і постійного розчісування, в результаті чого на тілі утворюються дрібні ранки і виразки. Хворого не покидає відчуття, що на нього наділи рукавички і шкарпетки. Такі симптоми можуть привести до розладу психіки і депресії. Можливо, що людина з такими симптомами, починає заговорюватися, розповідати про неіснуючу реальності, втрачає орієнтацію в просторі. Щоб поставити правильний діагноз і виявити полінейропатію, слід провести обстеження на аналіз ступеня та процентного співвідношення уражених клітин. Для цього використовується медичний Електронейроміографія. Після дослідження, можна зрозуміти, наскільки важка форма у хвороби, реальна картина пошкодження нервових закінчень і її осередків ураження. ЕНМГ використовують не тільки для діагностики, але і під час самого лікування. Він дуже грамотно і достовірно визначає стан організму і на підставі даного обстеження дає попередній висновок.

А вже зіставляючи дані ЕНГМ і з огляду на розповідь хворого про його стан, лікуючий лікар діагностує захворювання алкогольна нейропатія. При визначенні діагнозу, слід враховувати всі фактори, що вплинули на прояв симптомів, перевірити аналізи на вміст цукру в крові, і виключення діабету. Також слід перевірити нирки, а також дізнатися, можливо, причина симптоматики в прийомі ліків і їх побічного ефекту. вплив токсинів на нервові клітини і структуру волокон нервових закінчень, які з'являються внаслідок попадання в організм спіртазастой в крові і клітинах, їх відмирання в результаті інтоксикації організмаплохо починають функціонувати печінку і кішечнікнедостаток вітамінів в організмі від неправильного пітаніясдавліваніе внутрішніх органів і перелёжіваніе деяких частин тіла, що призводить до тунельного синдрому, коли в окремих частинах тіла спостерігається сильна перевантаження певних м'язів.

Таке порушення дуже виражено спостерігається в нижніх кінцівках, вони перестають слухатися і людина стає інвалідом.Прі алкоголізмі, в організмі людини, відбувається знищення клітин, які відповідають за головний мозок і його нервові волокна, що переходять в спинний мозок. Залежно від характеру нейропатії нижніх і верхніх кінцівок, перебігу захворювання та його стадіях виявлення, можна робити прогноз. Все залежить в першу чергу від самого пацієнта, від його повної відмови від прийому спиртних напоїв. У другу чергу, при хронічному алкоголізмі, одужання буде наступати значно пізніше. Але дотримуючись певного режиму харчування, прийом запропонованих лікарем препаратів, повна відмова від алкоголю гарантують перемогу над захворюванням.

Спостереження показали, що прояв хвороби і її розвиток відбувається не різко. Полінейропатія підбирається до хворого дрібними кроками і виявити на ранніх стадіях, якщо людина не звертається до лікаря, її дуже складно. Але якщо такий діагноз був поставлений лікарем на ранньому етапі розвитку хвороби, то при бажанні самого хворого, і від повного і беззастережного відмови його від спиртовмісних напоїв, перемогти хворобу можна. Але бувають випадки, коли, після чергового запою чоловік різко відчув оніміння в ногах або повністю їх параліч.

Таке лікування буде більш тривалим, і перемогти хворобу без бажання самого хворого буде складно. При лікуванні, хворим призначають сувору дієту, яка включає в себе повністю відмова від спиртних напоїв, обов'язкове підтримання організму вітамінами, в раціоні хворого обов'язково повинні бути свіжі овочі, каші і крем супи. Лікуючим лікарем призначаються препарати, які виводять токсини з крові, очищають її і насичують киснем. Під час лікування можуть призначатися психотропні препарати, знеболюючі, які знімають больовий і психічний синдром у пацієнта. Лікування алкогольної полінейропатії складне і трудомістке заняття.

Крім ухвалення лікарських препаратів, хворому призначають масаж нижніх і верхніх кінцівок, особливо стоп, де знаходяться нервові закінчення. Відгук Євгена про результат лікування алкогольної завіОтзив. Кинути пити онлайн. Лікування алкоголізму 3 стадії, полінейропатії, ВСД, бессонніца.Отзив Євгена про результат лікування алкогольної завіПодпішітесь на канал Про найголовніше https://goo.gl/TvО найголовніше: Періферческая полінейропатія, бурсит, гідроцефаліяПодпішітесь на канал Про найголовніше https: //goo.gl/Tv Відвідування психолога, є невід'ємною частиною лікування. Хворий повинен відчувати турботу з боку рідних і близьких, їх моральну, а іноді і фізичну підтримку і допомогу.

Лікар може призначити лікувальні гімнастичні вправи, які допоможуть у зміцненні м'язів і не дадуть розвинутися пролежнів, а без допомоги рідних, зробити таку гімнастику буде значно важче. Однак слід сказати, що якщо пацієнт, що пройшов курс лікування, знову приступить до вживання спиртних напоїв, то таке знущання над організмом може привести не тільки до рецидиву захворювання, а й більш сильному її загострення. І ніякі препарати можуть вже не допомогти, що призведе до летального результату. Ось з цієї причини, багато пацієнтів стають на облік у лікаря нарколога. Його допомога полягає в тому, щоб допомогти людині забути про його згубної звички і повернутися до нормального життя, користуючись різними засобами.

При лікуванні такого серйозного захворювання, як алкогольна полінейропатія, можна вдатися до народних методів. В основному, це відвари і настої з різних лікувальних трав. Збір трав перемішати, взяти 3 щіпки і заварити окропом в термосі. Можна це зробити ввечері, щоб трава до ранку настоялась і її можна було приймати протягом всього дня, розділивши на три порції перед їжею за один час.Желательно проводити лікування народними засобами кілька тижнів, щоб був помітний результат. Збір трав перемішати, взяти 3 щіпки і кинути в каструлю. Залити чистою фільтрованої водою на ніч, для того, щоб трави виділили свої масла. Рано вранці потрібно поставити накриту кришкою каструлю на вогонь, після закипання потрібно зменшити газ і томити відвар ще пів годинки. Потім зняти з вогню і накрити рушничком ще на пів годинки.

Коли відвар настоїться, його потрібно процідити і в трьох рівних частинах приймати протягом дня перед прийомом їжі за одну годину. Під час алкогольної залежності дуже часто наступають захворювання, пов'язані з серцевим м'язом. Найбільш часто можна спостерігати викликану патологію у чоловіків. Кардіо-міопатія настає при тривалому прийомі алкоголю. Найбільш часта перша симптоматика це поява задишки, кашлю дуже сильного. Під час фізичних навантажень організм не витримує і дає збій, спостерігається постійний занепад сил, сильні болі в грудній клітці. Відбувається навантаження на серце, адже кров гусне, і прохідність її по венах ускладнюється, можливий набряк, підвищене серцебиття, неприємна різь і важкість у животі.

При надходженні в організм спиртного, у людини може відбутися різкий скачок тиску, наслідки цього-інфаркт і передчасна смерть. Злоупотребляющий людина не може вести нормальний спосіб життя, його організм ослаблений і не може переносити підвищені навантаження. Така токсична бомбування спиртним призводить печінку в непридатність. У хворих алкогольної полинейропатией часто спостерігаються рак печінки або цироз печінки.

Таке захворювання не виліковне, людина вмирає в страшних муках, постійно відчуваючи біль. При дослідженні людей, які захворіли на різні недуги, викликані алкогольним генезисом виявлено, що захворювання печінки відбувається при щоденному споживанні спиртного в кількості 100гр, а інших хвороб при 180гр. Розвиток захворювання залежить від ваги людини, його схильності до інших хвороб, кількості споживаного алкоголю, діабетична схильність, і навіть від статі людини. Підшлункова залоза є однією з найбільш вразливою в організмі людини. Її клітини найбільш вразливі і схильні до удару набагато раніше і сильніше, ніж інші органи. Часто підшлункова залоза дає знати про захворювання частим, рідким, кашоподібним стільцем, який супроводжується неприємним запахом. Симптоми нейропатії: живіт постійно надутий, його нудить, з'являється блювота, він не може приймати жирну їжу, також спостерігається сильне виділення слини. Найбільш небезпечний наслідок рак підшлункової залози.

Це відбувається через здавлювання і закупорювання місця з'єднання залози і 12-ти палої кишки. Внаслідок чого, що виділяється сік не проходить далі по протоках, і кислота починає з'їдати підшлункову залозу. Сам шлунок також схильний до впливу алкоголю. Захисна рідина всередині самого шлунка, яка захищає його від роздратування, перестає виділятися, і шлунок починає «старіє».

Токсична атака не проходить безслідно. При поганій роботі шлунка, людині постійно хочеться спати, у нього порушена координація, його нудить, настає млявість м'язів, що призводить до повільності розмови і порушення концентрації. Від фортеці прийнятих напоїв залежить перебіг захворювання та його тяжкості. Токсична інтоксикація руйнує органи поступово, вони перестають нормально функціонувати, що ускладнює обмін речовин і приводить до отруєння організму. При алкоголізмі, в мозку відбувається відмирання клітин, порушується координація, стирається пам'ять. У людини зникає відчуття сорому, йому стає байдуже думка оточуючих. Внаслідок довгого прийому алкоголю, людина може не дізнаватися рідних, у нього порушуються функції сечостатевої системи, що призводить до нетримання сечі. У чоловіків може зникнути статевий потяг. Сім'я і діти перестають цікавити, а часом і дратують.

У міжнародній класифікації алкогольна полінейропатія може мати кілька кодів, які є не тільки причиною але і наслідком, вони розташовані в МКБ на таких місцях: IV, V, VI, IX, XI, XIX.

Схожі статті: