Овочеве рагу для годуючих мам

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

У листопаді з нами сталося диво: у нас з'явився малюк Грішуня. І тепер у мене два племінника, це ж треба! Чесно сказати, ми вже кілька відвикли від мелкопузіков з їх коліками, газиками та іншими проблемами незрілого травлення. Довелося згадати. І заново попариться над питанням: що можна їсти мамі, що годує?

Будь-яка молода мама, начитавшись під час вагітності розумних журналів і книжок, знає, що повинна повноцінно харчуватися, що в основі її раціону повинні бути фрукти і овочі а потім до неї приходить лікар-педіатр і виключити всі, крім білого хліба, печених зелених яблук, гречки і води, тому що в крихітки там прищик, тут почервоніння, це ваша дієта в усьому винна. Викручуємося, як можемо, щоб овочів все-таки було по-максимуму. Так що сьогодні пропоную найпростіший рецепт овочевого рагу, яке ми так і назвали: рагу для годуючих мам. Думаю, кому-небудь обов'язково стане в нагоді. Насправді рецепт цієї страви описується одним реченням: все порізати і змішати. Так що будемо різати. Першою в черзі стоїть морквина.

Нарізаємо її кубікамі.Такімі ж кубиками ріжемо і кабачок.Затем нам належить порізати гарбуз. Так, знову кубиками Цибулину подрібнюємо і злегка підсмажуємо на оливковій маслі.Додаємо до цибулі морквяні кубики і хвилини 3-4 смажимо їх вместе.За цей час ми повинні взяти ноги в руки ножі в руки і швиденько порізати селера і картоплю. Кубиками, звичайно ж кубиками Картопля і селеру тут же відправляємо в сковорідку і тримаємо овочі під кришкою ще 3-4 хвилини, не забуваючи іноді перемешівать.Наконец, приходить час кабачка з гарбузом. Після того як вони виявляться в сковороді, нам залишиться тільки помішувати рагу і чекати повної готовності всіх компонентов.Вот і все. Прошу до столу, дорогі матусі, татусі, бабусі, дідусі, тітоньки і дядечка.

Сподіваюся, всім буде смачно так само, як нам. Смачного! КОСМЕТИКУ, вітаміни І ДЕЯКІ ВЕГЕТАРІАНСЬКІ ПРОДУКТИ Я замовляю В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ IHERB.COM СКУШТУЙТЕ І ВИ! XHTML: Ви можете використовувати теги: &lta href = title = &gt &ltabbr title = &gt &ltacronym title = &gt &ltb&gt &ltblockquote cite = &gt &ltcite&gt &ltcode&gt &ltdel datetime = &gt &ltem&gt &lti&gt &ltq cite = &gt &lts&gt &ltstrike&gt &ltstrong&gt

Схожі статті: