Смажені пиріжки з яблуками

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

(Function () {if (window.pluso) if (typeof window.pluso.start == 'function') return if (window.ifpluso == undefined) {window.ifpluso = 1 var d = document, s = d. createElement ( 'script'), g = 'getElementsByTagName' s.type = 'text / javascript' s.charset = 'UTF-8' s.async = true s.src = ( 'https:' == window.location. protocol? 'https': 'http') + ': //share.pluso.ru/pluso-like.js' var h = d [g] ( 'body') [0] h.appendChild (s)}} ) () (function (w, d, n, s, t) {w [n] = w [n] || [] w [n] .push (function () {Ya.Context.AdvManager.render ({ blockId: 'RA-185011-24', renderTo: 'yandex_rtb_R-A-185011-24', async: false})}) t = d.getElementsByTagName ( 'script') [0] s = d.createElement ( 'script ') s.type =' text / javascript 's.src =' // an.yandex.ru / system / context.js 's.async = true t.parentNode.insertBefore (s, t)}) (this, this.document,' yandexContextAsyncCallbacks ') Свіжоспечені пиріжки, це дуже смачно. А якщо вони ще й з яблуками, то вся сім'я точно залишиться задоволена. Наше ласощі виходить по-літньому соковитим, ароматним, за рахунок свіжих яблучок і пишненька. Єдине, багатьох господинь зупиняє те, що такі смачні страви потрібно довго піч, готувати духовку, але ми зробимо більш простим і зручним способом, ми будемо робити пиріжки з яблуками смажені на сковорідці.

Це дуже зручно, особливо в спекотну літню погоду, коли духовку зовсім не хочеться вмикати. Зазвичай, найбільша кількість часу займає приготування тіста, особливо на дріжджах, ми ж тісто зробимо швиденько і без дріжджів. Розглянемо, що нам знадобиться для приготування, і приступимо до нашого кулінарного мистецтва. Ось такий простий рецепт смажених пиріжків з яблуками, він точно стане улюбленим у вас в будинку. Таке ласощі з задоволенням будуть їсти дітки, в тому числі і з молоком.

Всі використовувані продукти абсолютно прості, та й сам процес не викликає особливих складнощів. В якості додаткового інгредієнта ми використовували сметану, також можна робити смажені пиріжки з яблуками на кефірі, виходить не менш смачно і ароматно. До речі, аромат поширюється в ході готування по всьому будинку, особливо за рахунок яблук з корицею. Форму пиріжків ви можете робити будь-яку, більш круглу або овальну, так само і з розміром, але не робіть їх занадто великі, в такому випадку вони довше будуть прожарюватися.

Готуйте смачні страви своїм близьким, балуйте їх і, звичайно ж, себе. (Function () {if (window.pluso) if (typeof window.pluso.start == 'function') return if (window.ifpluso == undefined) {window.ifpluso = 1 var d = document, s = d. createElement ( 'script'), g = 'getElementsByTagName' s.type = 'text / javascript' s.charset = 'UTF-8' s.async = true s.src = ( 'https:' == window.location. protocol? 'https': 'http') + ': //share.pluso.ru/pluso-like.js' var h = d [g] ( 'body') [0] h.appendChild (s)}} ) () var venus39463 = {blockId: '39463', async: true} (function (w, d, o, t) {o.send = function () {(o.queue = o.queue || []) .push (arguments)} var s = d.createElement (t) if (o.async) s.async = 1s.src = 'http://block.s2block.com/rotator/39463.js'var i = d .getElementsByTagName (t) [0] i.parentNode.insertBefore (s, i) o.send ( 'pageview')}) (window, document, venus39463, 'script') Копіювання інформації з сайту, можливо тільки з розміщенням зворотного посилання на даний джерело. Карта сайту

Схожі статті: