Є прості засоби позбавлення від гельмінтів

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

На жаль нам, наш організм є відмінним харчовим столом як для мікроорганізмів, так і для величезних кільчастих хробаків, здатних викликати різні симптоми, від запалення в головному мозку, м'язах і шкірі, болючі відчуття в суглобах аж до гастриту і харчової алергії. Але є непогана новина, всі ці паразити уразливі для деяких цілком звичайних харчових продуктів і природних рослинних ліків. Паразити можуть завдати шкоди нашому здоров'ю, вилучаючи поживні речовини з їжі, яку ми їмо, що призводить до дефіциту життєво важливих елементів, на зразок заліза і білка. Є два основні класи кишкових паразитів найпростіші і гельмінти.

вони можуть потрапляти в кровотік і поширюватися по всьому організму, проникаючи в різні органи, такі як печінка, легені і шлунок, викликаючи серйозні наслідки. Існує безліч шляхів інфікування організму паразитами, наприклад, від забруднених продуктів харчування - особливо свинини, молюсків і риби - і просто при питті звичайної води. Деякі з них також можуть передаватися через укуси комах або при недотриманні правил елементарної гігієни. Проте, для боротьби з паразитами можна використовувати один або декілька з наступних продуктів і трав. Вони можуть паралізувати гельмінти, що дозволяє просто евакуювати їх з організму природним шляхом.

Часник містить сірку амінокислоти, які допомагають боротися з паразитами. Аліцин, що міститься в часнику, також допомагає вбити і вигнати черв'яків - але при цьому часник повинен бути подрібнений. Поряд з амінокислотами і травними ферментами, такими як папаїн (виявлений в папайї) і бромелайн (знайдений також в ананасах), вони можуть створювати недружню середу для найпростіших і гельмінтів. Вчені високо оцінили насіння папайї як ефективний, дешевий і безпечний спосіб лікування кишкових паразитів людини.

Незважаючи на екзотичну назву, це просто масло материнки, що володіє сильним протимікробну, антигрибковим і протипаразитарною властивостями. У дослідженні, опублікованому в Phytotherapy Research, дорослі, які були заражені трьома різними типами паразитів, брали до 600 мг олії материнки в день. Після шести тижнів, паразити були повністю знищені у 72 відсотків учасників у 23 відсотків значно знизилася паразитарна навантаження. Антибактеріальний, протигрибковий і противірусну дію ніім використовується в Індії протягом тисяч років, щоб надійно позбутися паразитів. У народів Індії це дерево заслужено отримало назву «сільської аптеки». Не забуваємо і про рідних «цілителів»: полин, чорний горіх (завезений з Північної Америки) і гвоздика є потужною антипаразитарной комбінацією.

Настоянка однорічної полину, в поєднанні з настоянками і маслами чорного горіха і гвоздики, є відмінними засобами, надійно перекривають цикл розвитку паразитів. Головне тут - не перестаратися в прийомі ліків.

Схожі статті: