Гастрит шлунку Причини ознаки і симптоми

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

Ерозивнийгастрит зазвичай не викликає особливих запалень, але може прати (розмивати) слизову оболонку шлунка. Таким чином, ерозивнийгастрит може викликати кровотечі або виразки. У більшості випадків причиною хвороби є інфекційні агенти. Ті ж самі бактерії, здатні викликати виразки, можуть стати причиною недуги. Якщо інфекція не є головним чинником, інші причини, наприклад, надмірне споживання алкоголю, травми або надмірне використання певних лікарських засобів (найчастіше нестероїдних протизапальних препаратів) є головними «підозрюваними». Всі вони роз'їдають стінки шлунка. Недуга здатний з'явитися несподівано без будь-яких попередніх ознак (гостра форма) або розвиватися з плином часу (хронічна форма). Якщо не проводити його терапію своєчасно, це може привести до виразки в шлунку і збільшити ймовірність розвитку ракових пухлин шлунка.

Хронічна форма гастриту може статися через бактеріальних мікроорганізмів Helicobacter Pylori, є самими поширеними бактеріями, здатними передаватися від одного хворого іншим людям. Безліч людей, не заражених бактеріальними агентами, не спостерігають будь-якої симптоматики. Але у інших хворих інфекційні агенти в змозі послабити і нанести шкоду слизовій оболонці шлунка. Це може привести до появи гастриту або виразки в шлунку.

Сприйнятливість до бактерій може бути пов'язана з генетичними факторами. Ті, хто курить або страждає від високого рівня стресу, також можуть бути уразливі для бактеріальної інфекції. Конкретні лікарські засоби, особливо знеболюючого характеру, можуть сприяти виникненню хворобливого стану. Особи, які використовують дані медикаменти, надмірно схильні до розвитку проблем зі шлунком. У знеболюючі можуть додавати речовина, яка бере участь в захисті слизової шлунка. Шлункова стінка стає тоншою і слабшає в міру збільшення віку і, як наслідок, люди старшого віку більш схильні до ризику виникнення недуги. Пенсіонери також більш уразливі до інфекційного організму Helicobacter Pylori. Зловживання алкоголем може призвести до появи симптоматики гастриту.

Це відбувається, тому що спиртне надає подразнюючу дію на область слизової оболонки шлунка. Коли тіло часто відчуває підвищений стрес через травми, складних інфекційних уражень або хірургічних операцій, ризики гострої форми хвороби дуже високі. Погляд недуги, званий аутоімунним гастритом, що відбувається, коли система імунітету атакує клітини слизової шлунка. Це може привести до ерозії. Дане захворювання зазвичай виникає у осіб, які страждають від інших аутоімунних захворювань.

Дефіцит вітаміну B12 також може бути пов'язаний з цим типом гастриту. Жовч, яка виробляється печінкою, допомагає в перетравленні жирів. Вона зберігається в жовчному міхурі і коли вона випускається назовні, то переходить в тонку кишку. Жовч запобігає від попадання в шлунок завдяки наявності пілоричного клапана. Якщо цей клапан не працює належним чином або віддаляється, жовч може входити в шлунок і роз'їдати слизову оболонку. У пацієнтів, що спостерігають симптоматику недуги, біль або дискомфортні відчуття у верхній ділянці живота - найбільш відомі його прояви. Біль, як правило, з'являється у верхньому центральній ділянці живота (так званої «ямі»). Іноді при хворобі виникають больові відчуття в лівій верхній ділянці живота і в спині.

Найчастіше є присутнім неясне відчуття дискомфорту, але болю можуть бути гострими, колючими або різкими. Гастрит, як згадувалося раніше, може бути гострим або хронічним. Однак, не у всіх пацієнтів з даними недугою розвивається симптоматика. Деякі з загальних ознак і проявів гастриту включають таке: Діагноз даної хвороби може бути поставлений, відштовхуючись від історії хвороби і фізичного огляду хворого, який звернувся до медичного закладу.

У певних ситуаціях можуть знадобитися конкретні аналізи і тести (ендоскопія) або консультації з експертом в даній області (зазвичай лікарем-гастроентерологом). Останній розпитає людини про його симптоматиці, особливості способу життя, будь-яких медикаментів, які приймаються ім.Данной інформації цілком достатньо, щоб поставити діагноз багатьом хворим. вкрай важливо розповісти доктору про будь-яких лікарських засобах, які вживає пацієнт, в тому числі безрецептурних препаратах, трав'яних і нетрадиційних засобах і добавках, таких як вітаміни. тест на наявність бактерії H. Pylori аналіз кров'яних клітин (при анемії) аналіз сечі тест калу для перевірки наявності в ньому крові. Рентгенівські знімки або інші діагностичні зображення можуть бути призначені, хоча вони, як правило, не є необхідними.

Схожі статті: