Які продукти викликають утворення газів

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

Від метеоризму страждають поодинці. Рідко хто з людей вирішиться поскаржитися гастроентеролога на свою делікатну проблему. А між тим, виявлення причини і лікування підвищеного здуття живота - звичайна справа для такого фахівця. Провокувати посилене газоутворення можуть проблеми з травленням, причиною якого зазвичай стають такі негативні чинники: Зазвичай, продукти, що викликають газоутворення, багаті крохмалем, цукром і вуглеводами. Щоб розщепити їх і вивести з організму, необхідні ферменти. Здуття живота після їжі найчастіше з'являється через те, що певні продукти не засвоюються зовсім або частково. Це трапляється через брак необхідних ферментів. Неперетравлені залишки їжі потрапляють в товстий кишечник, де стають сприятливим середовищем для харчування і життєдіяльності бактерій.

Останні поїдають залишки їжі і виділяють велику кількість вуглекислого газу і водню, ніж та викликають здуття. .block-adaptive {width: 234px height: 60px} @media (min-width: 320px) {.block-adaptive {width: 300px height: 250px}} @media (min-width: 500px) {.block-adaptive { width: 468px height: 60px}} @media (min-width: 600px) {.block-adaptive {width: 560px height: 300px}} @media (min-width: 768px) {.block-adaptive {width: 580px height : 400px}} @media (min-width: 800px) {.block-adaptive {width: 580px height: 400px}} @media (min-width: 1000px) {.block-adaptive {width: 665px height: 300px}} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). push ({}) Якщо з травленням у людини ніяких особливих проблем не виявлено, але час від часу його мучить метеоризм, значить він щось не те їсть. Трудноперевариваемое можуть бути навіть корисні продукти, що містять в собі крохмаль, грубу рослинну клітковину, вуглеводи. Тому, якщо у людини трапляються неприємні ситуації, то йому потрібно знати, які продукти викликають здуття живота. Якщо людини часто мучить здуття живота, продукти для харчування потрібно підбирати ретельно. Наприклад, всі види м'яса, крім курячого відносяться до трудноперевариваемое, сюди ж можна включити жирні сорти риби, яйця, гриби.

При розщепленні їжі, багатої вуглеводами, утворюється велика кількість кишкового газу, тому після вживання шоколаду, солодощів, хлібобулочних виробів практично завжди здуває живіт. Дієтологи і гастроентерологи стверджують, що при одночасному вживанні білків і вуглеводів теж зростає ймовірність підвищеного газоутворення. Іноді може виникати здуття живота після їжі, якщо людина вживав екзотичні страви. Справа в тому, що процеси травлення багато в чому залежать від того, в якій кліматичній зоні народився і виріс людина. Дуже часто для європейця страви азіатської та інших кухонь можуть стати причиною загнивання і бродіння в кишечнику через те, що в організмі немає необхідного виду бактерій.

Тому часто продукти, які потрапляють на прилавки магазинів нашої країни з-за кордону, викликають у людей здуття і метеорізм.Іногда причиною газів в животі може стати звичка неправильно є навіть дозволену їжу. Якщо під час трапези людина поспішає, то разом з їжею встигає наковтатися повітря. Також шкідлива жувальна гумка, тому що при жуванні в стравохід теж потрапляє багато повітря. Щоб уникнути нападів метеоризму, слід включити в свій раціон продукти, які не викликають газоутворення. У раціоні харчування при метеоризмі повинні переважати наступні продукти: Крім того, потрібно їсти не поспішаючи, добре пережовуючи їжу, і не захоплюючи з їжею повітря в стравохід. При підвищеному газоутворення можна пити будь-яку рідину через трубочку - при цьому людина так само заковтує велику кількість повітря, який потім бродить по травному тракту в пошуках виходу.

Корисно влаштовувати для організму розвантажувальні дні, це допомагає видалити застояні в кишечнику маси. Такі дні потрібно вчиняти спочатку один раз, а потім два рази на тиждень. Розвантаження краще робити питної, наприклад, на кефірі, щоб не навантажувати травний тракт. При цьому дуже важливо, щоб кефір був некислим, тобто свіжим. Той, який простояв в холодильнику більше доби, може навпаки викликати запор.Еслі дуже хочеться з'їсти щось з переліку заборонених продуктів, то не варто зловживати цією стравою - є його слід лише зрідка і правильно приготованим. Наприклад, якщо взяти бобові, то перед варінням їх слід замочити на ніч у воді, а перед вживанням додати свіжий салат з овочів з великою кількістю кропу, кмину та інших дозволених спецій. Лікувати здуття можна за допомогою дотримання принципів правильно харчування. Дієта при здутті кишечника заснована на деяких правилах, виконання яких допомагає ефективно боротися з такою делікатною проблемою.

Перш за все, важливо привчити себе харчуватися невеликими порціями і не переїдати. Краще замість трьох разів на день їсти близько 5-6 разів, але потроху. Так їжа буде встигати повністю перетравлюватися, що не буде спостерігатися її застою в організмі, в товстий кишечник будуть надходити вже розщеплені маси, які не придатні для харчування кишкових бактерій. Дуже важливо привчити організм є в один і той же час, тоді в певний період у людини буде вироблятися достатня кількість шлункового соку, який сприяє розщепленню і перетравленню їжі. Дотримуючись дієти при здутті живота, потрібно випивати близько 2 літрів чистої води в день, не включаючи до цього обсягу супи, чай, компоти і соки. Але потрібно привчитися не пити відразу після їжі, а витримати хоча б 20 хвилин.

це пов'язане з тим, що при попаданні в шлунок будь-якої рідини відразу після їжі, шлунковий сік, який необхідний для перетравлення і розщеплення їжі, розбавляється і втрачає потрібну концентрацію. Це уповільнює процес травлення і відправляє залишки їжі в кишечник неперетравлені. Дієта при здутті живота дійсно може допомогти позбавитися від проблем з травленням, і як бонус, знизити вагу. Ну, а якщо вже дуже захотілося фруктів або інших продуктів з забороненого списку, то тоді не варто їх змішувати з іншою їжею, краще з'їсти їх окремо і в невеликій кількості. Ресурс Fitoinfo.com є некомерційним проектом, вся інформація на сайті надана виключно в ознайомлювальних цілях, без будь-яких гарантій і не може розглядатися як рекомендація пацієнтам з діагностування та лікування захворювань, також не може служити заміною консультації з лікарем.

Адміністрація та власники сайту, ні за яких умов і обставин, не несуть відповідальності за будь-який непрямий, або ненавмисний збиток, збитки, пов'язані з інформацією, опублікованою на цьому сайті або її використанням. До власників та авторам сайту не можуть бути звернені претензії з приводу будь-якого збитку або шкоди, понесеного в результаті використання розміщеної на ресурсі інформації, що призвела до невірного діагностування та терапії захворювань.

Схожі статті: