Канцероматоз очеревини прогноз

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

Канцероматоз це злоякісне утворення, що дає множинні метастази і розвивається в паренхімі або серознихоболонках органів. Даний термін вживається як раз по відношенню до хвороб серозних оболонок. Однією з різновидів даного захворювання є канцероматоз очеревини вузької напівпрозорої серозної оболонки, покриває поверхню внутрішніх органів і внутрішні стіни черевної порожнини. У більшості випадків, дане захворювання супроводжується широким випотом в серозну порожнину, уявна собою Численні просовідние включення, які зливаються і що утворюють більш великі пухлини. Формування даного захворювання характерно для багатьох різновидів злоякісних новоутворень травної системи, таких як рак шлунка, товстої і прямої кишки, але найбільш його походження характерно для раку яєчників. При виявленні раку шлунка, канцероматоз очеревини супроводжує йому в 30-40% випадків оперування даного захворювання, і є однією з головних причин смерті хворих.

Медіана виживання таких хворих утворює 5 місяців, у 34% радикально прооперованих розвиваються ізольовані рецидиви. Хворі на рак яєчників на момент постановки діагнозу в 70% випадків вже мають перитонеальний канцероматоз. Симптоми канцероматоза брюшіниОсновнимі зовнішніми симптомами цього захворювання є: біль в животі і його підвищення, блювота, нудота і схуднення. канцероматоза очеревини є вторинним захворюванням і сам по собі з'являється дуже рідко. Найбільш поширеними первинними хворобами, на тлі яких він з'являється, є: аденокарцинома ЖКТ, яєчника або підшлункової залози. Також, ураження очеревини з'являються при лейкозі, саркомах, карциноїдних пухлинах і лімфоми.

Підтвердження діагнозу проводиться методом виявлення помірного лимфоцитоза, і позитивним результатом цитологічного вивчення, взятої на аналіз асцитичної рідини. Також, ймовірно проведення біопсії пункції. Лікування даного захворювання спрямоване насамперед на первинне захворювання. При наявності дифузних форм канцероматоза очеревини прогноз негативний. У разі якщо ураження мають чітку локалізацію, і вид раку високочутливий до хіміотерапії, за допомогою проведення радикального своєчасного втручання вилікувати хворого вдається.

Досить досить часто на тлі раку легенів, мезотеліоми плеври і раку молочної залози починається канцероматоз легких. Крім цього даний стан можливо обумовлено будь-, талановитої метастазировать в плевру і легені, пухлиною. Злоякісні ураження внутрішніх органів, до яких відноситься канцероматоз очеревини, є групу серйозних хвороб, джерелом яких вважається мезотелий. До групи цих хвороб крім цього входять: перитонеальная мезотеліома, папілярний рак серозної оболонки і первинна перитонеальна аденокарцинома.

Улюбленим місцем локалізації злоякісних поразок черевної порожнини є території зменшення рухливості і перистальтики кишечника. В даний час для лікування канцероматоза черевної порожнини в якості досвіду випробовуються різні сучасні методики, якісь включають використання нових хіміопрепаратів, інгібіторів ангіогенезу, імунотерапію із застосуванням антитіл і LAK-клітин, радіоіммунотерапіі із застосуванням полімеразної доставляють систем, генну антисенс-терапію із застосуванням вірусних доставляють систем. Перспективним напрямком аналогічних вивчень є фотодинамічна терапія (ФДТ), як в якості незалежного способу, так і в комбінації з хіміотерапією і хірургією.

Схожі статті: