Протеїни для схуднення види користь як приймати?

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

Ще недавно сироватковий протеїн вважався виробничим відходом. На сьогоднішній день продукт не тільки почав бути популярним, але і досить дорого коштує. Це основний компонент спортивного харчування. Якщо розібратися, протеїн є звичайним білком. Спортивна добавка замінює традиційне харчування, стає додатковою при наборі маси для красивих м'язів. Деякі протеїн відносять до хімічної речовини, яке допомагає швидко наростити м'язи. Насправді це помилка! Протеїн отримують з яєць, молока, сої, а зовсім недавно його почали виготовляти з яловичини. Важливо розуміти, що протеїн - це не синтетична речовина, штучно створений продукт, а натуральний білок, який спеціально відокремлюють від інших компонентів і продають в зручній формі, щоб він швидше засвоювався організмом. Для його отримання використовується звичайна молочна сироватка.

Вона швидко засвоюється організмом. Приймати добавку потрібно відразу після тренування, так можна швидко збагатити м'язи амінокислотами. За допомогою добавки можна не тільки поліпшити стан м'язів, але і швидше схуднути. Цей вид протеїну можна використовувати при алергії на молочну продукцію, а також в разі непереносимості лактози. (Function (w, d, n, s, t) {w [n] = w [n] || [] w [n] .push (function () {Ya.Context.AdvManager.render ({blockId: ' RA-191925-2 ', renderTo:' yandex_rtb_R-A-191925-2 ', async: true})}) t = d.getElementsByTagName (' script ') [0] s = d.createElement (' script ') s .type = 'text / javascript' s.src = '//an.yandex.ru/system/context.js' s.async = true t.parentNode.insertBefore (s, t)}) (this, this.document , 'yandexContextAsyncCallbacks') яєчний Для виготовлення використовується яєчний білок - альбумін, а також білок, що міститься в жовтку.

У яєчному протеїні міститься достатня кількість амінокислот, немає жиру, при цьому він має анаболічну дію. Це кращий варіант для тих, хто займається спортом, тільки його не можна використовувати при алергії на білок яйця. Також варто враховувати, що він підвищує газоутворення, досить дорого коштує і має незвичайний смак. Основним компонентом є соя. Цей вид протеїну люблять використовувати вегетаріанці, худнуть дівчини. Він може бути різних видів: Відноситься до універсальної добавці, яка допомагає за рахунок одних білків спочатку збільшити кількість амінокислоти в крові, а за допомогою інших протеїнів збільшити тривалість дії. Протеїн довго засвоюється.

В суміші немає певних стандартів, саме тому деякі виробники замість сироваткового, використовують соєвий протеїн. Даний вид зустрічається досить рідко. Виготовляється з пшениці, добавка нагадує соєву, тільки коштує трохи дешевше. Відрізняється середньою швидкістю засвоєння, гіркуватим смаком. Не особливо популярний продукт, який має неприємний смак.

Протеїн швидко засвоюється, в ньому немає лактози, глютену, тому підходить всім. Основними компонентами є казеїн і сироватковий білок. Має тваринне походження. Організм його швидко засвоює. Ті, хто професійно займається спортом, знають про такі добавки.

Гейнер містить велику частину вуглеводів (80%) і трохи білка (20%). Добавка вживається при силовому тренінгу, коли потрібно швидко набрати вагу. Якщо ви схильні до зайвої ваги, не радять використовувати гейнер, інакше все вуглеводи почнуть відкладатися на талії. А ось протеїни безпечні для спортсменів. Які протипоказання? Продукт не можна використовувати при непереносимості білка, ниркових, печінкових захворюваннях. Syntha-6 (BSN) містить 6 типів різного білка, є ефективним засобом для м'язової системи. Рекомендують вживати новачкам при заняттях бодібілдінгом. Продукт тривало діє, покращує м'язову масу, загальне самопочуття після тренувань, а також допомагає підвищити анаболічні процеси. Matrix (Syntrax) являє собою білкову суміш.

Відрізняється хорошою розчинність, відсутністю глютену. 100% Pure Platinum Whey (молочносироватковий білок) збільшує витривалість, силу, прискорює обмін речовин, допомагає привести в норму м'язи пості фізичних навантажень. Таким чином, протеїни мають важливе значення для тих, хто хоче позбутися від зайвих кілограмів, поліпшити свій зовнішній вигляд під час занять спорту. Тільки самостійно складно для себе зробити правильний вибір, тому консультуйтеся з фахівцем.

Інформаційно-пізнавальний медичний портал, що постійно оновлюється медичними статтями, новинами, актуальними захворюваннями, симптомами і методами лікування. Всі права захищені © 2013-2017. Розміщення на сайті матеріали, включаючи статті, можуть містити інформацію, призначену для користувачів старше 18 років, відповідно до Федерального закону №436-ФЗ від 29.12.2010 року "Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку". 18+.

При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання, що індексується пошуковими системами, обов'язкова! Ресурси та особи, викриті в несанкціонованому копіюванні, будуть переслідуватися за законом (стаття 7.12 Кодексу РФ 'Про адміністративні порушення "). Інформація носить довідковий характер, проконсультуйтеся з лікарем! Не займайтеся самолікуванням!

При перших ознаках захворювання зверніться до лікаря! Сайт не є засобом масової інформації! Правова інформація | про сайті | Карта сайту

Схожі статті: