Біль в животі під час вагітності причини і профілактика

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

Чи є нормальним відчувати біль в животі під час вагітності? Майбутню маму дуже лякають хворобливі відчуття в животі. Але чи завжди це означає щось загрозливе? Є Періодичний дискомфорт в цій області досить поширене і практично завжди нешкідливе явище під час вагітності, але іноді може служити сигналом про серйозну проблему. Не ігноруйте сильну або постійний біль в животі негайно повідомляйте про свій стан лікаря, якщо біль не припиняється протягом декількох хвилин відпочинку або супроводжується наступними симптомами: Щоб зайвий раз не переживати за будь-яких хворобливих відчуттях повідомляйте і консультуйтеся з лікарем, тим більше, якщо болі сильні й тривалі.

Але знайте, що не всі види болю в животі під час вагітності є свідченням: гормони вагітності, які уповільнюють травлення, і тиск вашої зростаючої матки на пряму кишку, можуть призвести до запорів. : Можливо, ви помітите невелика кількість спазмів під час або відразу після оргазму. До тих пір поки вони слабкі і швидко проходять, турбуватися нема про що. : Дана біль, як правило, коротка, гостра і колюча, або ж ниючий біль, відчути яку ви можете з однієї або обох сторін внизу живота, або глибоко в паховій області. Починаються такі болі часто в другому триместрі, коли зв'язки в області тазу, які підтримують матку, починають розтягуватися і товщають, щоб підлаштуватися під зростаючий розмір. Ви можете відчути пронизливий біль при різкій зміні положення, наприклад, коли ви встаєте з ліжка або стільця, або при кашлі, перевертанні в ліжку, виході з ванною.

Біль також може мати тупий характер після особливо активного дня. Зв'яжіться з лікарем, якщо біль триває навіть після достатнього періоду відпочинку. повинні бути нечастими, нерегулярними, і по суті безболісними. (Як тільки ви будете близькі до передбачуваної дати народження дитини, дані сутички можуть бути ознакою початку пологів). виникає тоді, коли запліднена яйцеклітина прикріплюється поза матки, як правило, на одній з маткових труб. Це може викликати судоми і інші симптоми на ранній стадії вагітності. Без втручання лікарів, позаматкова вагітність може нести небезпеку для життя. Негайно зверніться до лікаря, якщо у вас є Черевна / тазовий біль (особливо різка, раптовий біль, який не йде, приходить і йде, або відчувається тільки з одного боку) негайно викликайте швидку допомогу, якщо у вас сильна кровотеча або ознаки шоку: дуже частий пульс, запаморочення, непритомність, блідість і липкість шкіри. є втрата плода в перші 20 тижнів вагітності.

Вагінальні кров'янисті виділення або кровотеча, як правило, є першим симптомом, а потім супроводжуються болями в животі через кілька годин або навіть декількох днів пізніше. Кровотеча може бути слабким і сильним. Біль може мати спазмується або ниючий характер, бути тупий або різкою. За відчуттями біль нагадує дискомфорт у нижній частині спини або тиск на таз. Якщо ви виявили ознаки викидня, терміново зв'яжіться з лікарем. При сильних болях і сильній кровотечі, викличте швидку допомогу. вважаються, якщо сутички починаються раніше, ніж на 37 тижні вагітності. Відразу ж зв'яжіться з лікарем, якщо у вас є були є небезпечним для життя станом, при якому плацента відділяється від матки, частково або повністю, перш ніж народжується дитина. Симптоми можуть бути різноманітними.

Іноді відшарування плаценти викликає раптове і очевидне кровотеча. Але в інших випадках, спочатку ніяких явних ознак не спостерігається, або ж стан проявляється невеликим кров'яним виділенням / кровотечею. При відході вод можна помітити витікання кривавої амніотичної рідини. Відшарування плаценти також може провокувати болі в спині або часті сутички. Ваша матка може скорочуватися і тверднути (як при судомах або стисненні, яке не проходить) або ставати чутливою. Також можна відчувати зниження активності дитини. При першому ж виявленні зі згаданих симптомів, слід негайно зв'язатися з лікарем. Відшарування плаценти вимагає невідкладної медичної допомоги. є серйозним ускладненням при вагітності, яке викликає зміни в кровоносних судинах і може вплинути на внутрішні органи, включаючи печінку, нирки, мозок, і плаценту.

Діагноз прееклампсія ставлять, якщо у пацієнтки високий кров'яний тиск після 20 тижня вагітності, білок в сечі, аномалії печінки або нирок аномалії, постійні головні болі, або проблеми із зором. всіх видів, в тому числі до інфекції нирок. Дуже важливо відразу ж звертатися до лікаря при найменшій підозрі інфекції сечового міхура, оскільки вона може призвести до ниркової інфекції і передчасних пологів без належного лікування. Багато інших хвороб можуть викликати біль в животі, як при вагітності, так і при її відсутності. Деякі з найбільш поширених причин болю в області живота включають: Захворювання жовчного міхура і панкреатит часто є результатом жовчних каменів, які є більш поширеним явищем під час вагітності. Міома може рости під час вагітності і викликати дискомфорт.

І тиск зростаючої матки на раніше травмовану тканину кишечника може привести до непрохідності кишечника, яка, швидше за все, відбудеться в третьому триместрі. Якщо у вас незначні болі і немає ніяких симптомів більш серйозних проблем, спробуйте слідувати даним радам, щоб зменшити дискомфорт в черевній порожнині при вагітності: Добрий день! термін вагітності 7 тижнів сьогодні з'явилися виділення темного кольору. тягне трохи низ живота. чи варто панікувати і бігти до ... Добрий день, вибачте я трохи не по темі .. я через незнання мазала очі від коньюктивита гентаміцин. маззю 1%, закладають всередину близько 5дней ... Добрий день! Підкажіть, будь ласка, в обмінній карті стоїть діагноз Мінімальний пролапс мітрального клапана (0,36 мм) без гемодіна ... Здравствуйте! Дуже потрібна допомога! Займалися з хлопцем петінгомдве тижні тому, я незаймана, були без білизни, він водив своїм членом по пів ...

Авторські права статей захищені відповідно до ЗУ про авторське право. Використання матеріалів в інтернеті можливе лише з зазначенням, гіперпосилання на портал, відкритою для індексації в частині першій З ВКАЗАННЯМ НАЗВИ САЙТУ. Використання матеріалів у друкованих виданнях можливе тільки з письмового дозволу редакції.

Схожі статті: