Ці захворювання підвищують ризик утворення каменів в нирках

Ви – один з тих мільйонів людей, які борються з виразкою шлунка? А всі ваші спроби не увінчалися успіхом? І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже здоровий шлунок і кишечник - це показники здоров'я і краси. Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінки, якій вдалося вилікувати ВИРАЗКУ ШЛУНКА, ефективно і без дорогих процедур. Читати статтю...

Існує зв'язок між розвитком серцево-судинних захворювань і утворенням каменів в нирках, стверджують американські дослідники з Університету Уейк Форест в Північній Кароліні. Понад п'ять тисяч людей взяли добровільну участь в дослідженні. На момент початку експерименту вік учасників був від 18 до 30 років. Вчені проаналізували товщину сонної артерії у всіх випробовуваних. Через 20 років у 4% учасників експерименту були виявлені камені в нирках, і в 60% випадків це було пов'язано з підвищеним ризиком атеросклерозу сонних артерій. Паралельні дослідження також виявили зв'язок між сечокам'яною хворобою, інфарктом міокарда та симптомами метаболічного синдрому. Експерти вважають, що через низький рівень рН сечі у людей з метаболічним синдромом, а також з хворобами серця і судин виділяється більше оксалатів.

Цей фактор пов'язаний з підвищеним ризиком утворення каменів в нирках. При копіюванні матеріалів зі сторінок сайту для інтернет-видань - обов'язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалов.Адміністрація Сайту Newsyou.info (Головний редактор, редактори, автори матеріалів) докладає всіх зусиль, щоб забезпечити користувачів точної і достовірної інформацією, але в той же час не виключає можливості виникнення помилок. Деякі посилання на цьому Сайті ведуть до ресурсів, розташованим на сторонніх сайтах. Дані посилання розміщені для зручності користувачів і не означають, що Адміністрація Сайту схвалює зміст інших сайтів.

Крім цього, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх контент. Ця заява відноситься до всіх посилань, представленим на Сайті, і матеріалами всіх веб-сайтів, доступних через банери і посилання. За рекламу, що розміщується на Сайті, несе відповідальність лише рекламодавець. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст і достовірність рекламних матеріалів розміщених на нашому сайті, а так само можливу шкоду від їх використання.

Схожі статті: